dinsdag 30 december 2025

Fijne jaarwisseling en alle goeds voor 2026

Het is alweer even geleden dat ik een berichtje heb geplaatst.
het is ook al een heel tijdje geleden dat ik iets gemaakt heb, het enige dat ik nog gemaakt heb is een gezellig verlicht huisje voor het revalidatie team.
En dat huisje had ik zelfs al een paar jaar geleden gemaakt. Ik heb het nu aangekleed met een boompje waar lichtjes in branden en een klein hertje erbij.
Dat alles op een zgn. houten schijf.
Het was een heel gepruts om de lichtjes er in te krijgen en dan ook nog zo dat ze aan en uit kunnen. 
Dat huisje is met allerlei techniekjes bewerkt, ik weet al niet meer precies wat. Het is een huisje van Stampin'Up! Het hertje en de grond onder het boompje zijn met acrylverf bewerkt.
Ook als de lichtjes uit zijn vind ik het een leuk tafereeltje geworden.
Het staat in de koffiekamer van het revalidatie team, dat kan ik steeds zien als ik er kom haha. 
De lichtjes branden niet meer maar ach, de feestdagen zijn ook wel voorbij, we zijn al weer bijna in het nieuwe jaar beland.

Het is mij nog steeds niet gelukt om op jullie blogs te komen kijken, ik zag laatst op mijn blog nog een aantal lieve reacties die ik alsnog heb goedgekeurd. eigenlijk ben ik momenteel helemaal niet met hobby en blog bezig, of het nog komt? Geen idee wat 2026 voor mij in petto heeft, ik stap er met goede moed in.
Jullie wil ik bedanken voor de lieve bemoedigende kerstkaarten die ik mocht ontvangen en ik hoop dat jullie ook die van mij mochten ontvangen, ik hoorde dat sommige pas afgelopen week zijn aangekomen terwijl ze allemaal in dezelfde brievenbus zijn gegaan en op dezelfde dag en tijd, ach ja. Post.nl heeft het ook heel erg druk, als het maar aankomt.

Ook van hieruit wil ik jullie allemaal een fijne jaarwisseling wensen, een goed begin en 
het allerbeste voor 
2026!!
Pas op met het allerlaatste vuurwerk (hoop ik) en blijf gezond.

Liefs,
Marjolijn. 

woensdag 3 december 2025

Even een korte update

Druk met andere dingen....

Ik ben momenteel zo druk met heel andere dingen dat knutselen er bijna niet van komt.

Het revalidatie traject waar ik mee bezig ben kost me veel energie maar begint ook iets op te leveren en dat is fijn.  

Uiteraard ben ik nog lang niet waar ik wil zijn maar dat gaat vast wel komen.

Omdat Kitty vroeg of alles wel goed met mij ging hierbij dus een kleine update.

Het lezen en kijken op jullie blogs schiet er momenteel ook bij in maar ik hoop dat in het nieuwe jaar weer op te pakken, soms gaan de dingen net even iets anders dan je gepland had en in deze toch al drukke periode heb in mijn energie hard nodig voor dit traject en dingen die ik graag voor kerstmis nog gedaan krijg.

Hopelijk lukt het me komende week om de kerstpost te schrijven en te versturen,.

Ik ben jullie dus echt niet vergeten maar ben met andere dingen bezig.

Hopelijk gaat met jullie alles goed en verliezen we elkaar niet uit het oog.

Liefs,

Marjolijn.