Dit notenkrakertje, het lijkt wel een oud mannetje, is doodmoe nadat hij de hele dag getrommeld heeft op de kerstmarkt.
Hij hangt dus een beetje onderuit tegen de dennenboom en zijn trommeltje heeft hij naast zich neer gezet.
Het is ook zwaar zo'n hele dag, hij gaat lekker naar huis, of toch nog even de kroeg in???
Wel lekker een warme chocolademelk met rum en slagroom na het harde werken.
Het notenkrakertje is van Carlijns Design.
Het werd een vrij simpel kaartje want ik ben weer aan het verhuizen, nou ja, binnenshuis.
Ik geef het ruiterlijk toe, mijn man had gelijk, mijn dochters ook, haha.
Op zolder is het of te heet, of te koud en van het geluid en de stank van drugs heb ik boven net zoveel last dan op mijn oude hobby kamer, dussss, ik verhuis weer naar die kamer. Daar kan een raam open, het is de koelste kamer van het huis en ik kan er z.n. een verwarming aanzetten, al heb ik zo mijn twijfels of we die nog nodig gaan hebben.
We gaan het meemaken,
Dit kaartje ga ik weer posten bij 52WTC voor week 32
Fijne kerstkaartendonderdag allemaal en ik hoop deze week nog langs te kunnen komen.
Vandaag eerst eens naar mijn vriendin, dat is alweer 3 maanden geleden!!!
Liefs,
Marjolijn.


20 opmerkingen:
Wat een leuke kaart heb je gemaakt. Succes met het verhuizen, ik zou ook zo eigenwijs hebben kunnen zijn.
Wat een erg leuke kaart. Ik moest gelijk aan het liedje van Michael Jackson denken.
Lieve groet, Petra
wat een mooi kaartje met de drummer, leuk tafereeltje
hopelijk voel je je snel weer thuis op je oude kamer
groetjes Ellen
Wat een leuk kaartje met een leuk verhaaltje erbij. Succes met de verhuizing. Ben ook benieuwd of het nog wat koeler gaat worden. Fijn dat je weer meedoet met 52WTC. Groetjes Marijke
en mooie notenkraker en een hele leuke kaart Marjolijn..................gr karin
Leuke kaart met de notenkraker! Succes met de verhuising binnenshuis.
Een super leuke kerstkaart heb je gemaakt en veel succes met de verhuizing..
Groetjes van Marian.
Schattig kaartje hopelijk is de notenkraker een beetje opgeknapt tegen de tijd dat het kerst is...
Gezellig je weer te zien vandaag bij 52WTC.
Lieve groetjes Annemarie en Merit DT52WTC.
Veel succes met je interne verhuizing en vandaag veel plezier met/bij je vriendin!
Leuk kaartje met de drummerboy!
groetjes van Ank
Ach gut, hij moet maar eens goed uitrusten. Een leuke kerstkaart Marjolijn. Succes met de interne verhuizing.
Gezellig je weer te zien bij 52 WTC.
Lieve groetjes Miranda dt 52 WTC
Wat een grappig Notenkraker the, het lijkt inderdaad wel op een oud mannetje, misschien is hij 20 jaar ouder geworden van al dat trommelen 😂. Ik vind het een heel leuk kaartje! En ik vind het verhaaltje erbij ook echt heel erg leuk. Groot gelijk dat je terug gaat naar je oude hobbykamer, ook al had iedereen gelijk, je hebt het in ieder geval geprobeerd. Anders had je het niet geweten of het daar beter of niet beter was op zolder.liefs, Daan
Wat een leuke kaart met het notenkrakertje, Marjolijn.
Sterkte met de inpandige verhuizing, vervelend dat het op zolder niet werkte en de overlast van buiten net zo erg is. Überhaupt vervelend dat je zoveel lawaai en stank hebt.
Gezellig dat je weer meedoet met 52WTC.
Groetjes
Jantine DT 52WTC
Je kunt echt aan jouw notenkrakertje zien dat hij bekaf is en het trommelen zat. Gaaf gedaan, zo voor die grote kerstboom.
Succes met het verhuizen naar je nieuwe oude kamer.
Wat een super leuke kaart! Wat akelig dat je last hebt van de stank van drugs. Dat lees ik toch goed?
Sterkte en groetjes, Trudy
Leuke kaart met de trommelende notenkraker. Succes met het verhuizen van je hobbyspullen. Zo blijf je lekker bezig Marjolijn.
Groetjes, Eri
Heel leuk kaartje, ook al is de drummer zo moe ;)
Gezellig dat je er weer bij bent deze donderdag bij 52WtC.
Succes met de interne verhuizing!
grtz Colien
Leuke kaart Marjolijn. En wat die kamer betreft, tja, als je het niet probeert dan weet je het ook niet he. Tenminste, niet zeker... hihihi.
Ach, het arme mannetje.... ik vind dat hij een warme chocolademelk met slagroom en rum wel verdiend heeft.
Wat en leukerd is dit zeg.
Haha jij houdt jezelf lekker bezig. Wel goed om je spullen uit te zoeken en eventueel weg te doen, zo'n verhuizing.
Succes.
Stank van drugs??? Hoe dan? Dat lijkt mij vervelend zeg, zo in je eigen huis geen plekje waar je zonder overlast kan zitten, met een raam open, bah.
Super leuk !!!
groeten Ineke
DT 52 WTC
Mooi kerstkaartje, Marjolihn
Zo grappig met het notenkrakertje dat drummerboy is geworden
Oei dat is weer een klusje dat verhuizen...
Liefs Martha
Een reactie posten