vrijdag 18 juli 2025

Thinking of you

Soms heb je ze nodig en ik had er niet één meer in voorraad dus heb ik een paar rouwkaarten gemaakt.
Voorop is een simpel vierkant kaartje met heel mooi papier dat ik al jaren heb liggen en mooi vond voor deze kaarten. 
Ook voor deze kaart gebruikte ik hetzelfde papier.
Met een Die stanste ik het ovaal eruit, op de voorgrond staat de boom nog een beetje in bloei.
Je ziet de blaadjes rondom het kader.
Ik zag bij GerJanne een kaart met een venstertje en een zelfgetekende boom er in, dat laatste durfde ik niet aan maar deze stempels van Stampin'Up! vond ik zeer geschikt voor deze kaarten.
Ook de binnenkant kreeg een stempel, zonder blad. 
De mooie tekst stempel maakt de kaart af. 
De derde kaart is precies hetzelfde. 

Een van de kaarten moet ik al versturen helaas maar ook de dood hoort bij het leven.

Bedankt voor je bezoekje,
liefs,
Marjolijn.

8 opmerkingen:

Freubelmina zei

Zeker hoort dit bij het leven en zo kon jij meteen iemand enigszins troost bieden met 1 van deze supermooie en warme kaarten!

Angélique zei

Mooie kaarten met prachtig papier. De boom onder de ovaal staat daar perfect, mooie tekst erbij.

Elly zei

Je maakte mooie kaarten..ik moet er eigenlijk ook weer op voorraad hebben liggen...slim om er dan gelijk een aantal te maken.

Creaellenknutselsite zei

wat een mooie stijlvolle kaartjes, mooie stempel heb je gebruikt
groetjes Ellen

Ans Gilbert zei

Wat zijn dit mooie kaarten, heel mooi papier, leuk de gestempelde boom en ook een hele mooie tekst,
Groetjes,
Ansx

dutchess zei

Love the paper…always a difficult card to make but much appreciated because of the love put into making it….xxxMargaret xxx

Eri zei

Je kaarten zijn prachtig Marjolijn. Wat leuk die (kale) boom op de achtergrond. Altijd handig om er een paar in voorraad te hebben.
Groetjes, Eri

Martha zei

Mooie rouwkaarten, Marjolijn
Dat biedt troost!
Liefs Martha